TauLabs Sparky2.0 CC3D REVO Zaktualizowana wersja OP TL Dual firmware


Tagi: wciągarka trx4, ciągnik tamiya, moduł gps cc3d, e revo, 2212 920kv, bezszczotkowy silnik prądu stałego, vesc, ognisty feniks, адоб, zestaw FPV, propel rc.

zł169.63
  • W magazynie
  • c855


Dane techniczne

Kieruje laboratoriami Tau (oczywiście ;-).Te same doskonałe właściwości lotu, które oczekują, i standardowe funkcje.Sprzęt open source! (też oczywiście)

Mocniejszy procesor.Wykorzystuje STM32F4, pracujący na częstotliwości 168 Mhz z powiększoną pamięcią i lampą błyskową.Jest to przydatne do przechowywania i uruchomić dłuższych sekwencji punktów i uruchomienia bardziej skomplikowanego kodu, takich jak scenariusze PicoC.

Więcej możliwości połączenia. (RCVR, Flexi, Main, I2C Aux).Jest to bardzo przydatne, jeśli chcesz mieć zewnętrzny odbiornik mag, gps i spektrum lub inne rzeczy, takie jak menu ekranowe.

Flash chip, który można wykorzystać do przechowywania planów lotów, kodu PicoC lub rejestrowania

Radio RFM22b może służyć do telemetrii lub z openLSRng.Antena odbiornika wykorzystuje ten sam * złącze U. Fl., co i Freedom.Bardzo mi się to podoba, bo jest bardzo mały i można łatwo dodać kabel SMA break out lub хлыстовую antenę.Ma też odpowiednią ilość napięcia - wystarczająco silne, aby trzymać się razem w locie, ale w razie wypadku zostanie on wyłączony i nie uszkodzić deskę.Z przodu znajduje się niewielki otwór do usuwania napięcia dla kręgosłupa szyjnego anteny, którą można po prostu pominąć i przylutować bezpośrednio do RFM22b dla minimalnej konfiguracji.

OpenLRS obsługuje bezpośrednie sterowanie z radia OpenLRSng, jeśli nie potrzebujesz TauLink.Również latarnia morska OpenLRS dla wyszukiwania utraconych klatek.

Wsparcie dla telemetrii FrSky dla odbiorników typu Sensor Hub lub S. Port.

Cztery buforowych wyjścia do zarządzania lub diodami led (wskazującymi stan lotu), albo щеточными silnikami.Jestem naprawdę podekscytowany tym, że różne kolorowe paski led wymagają, aby określić kierunek, w którym są one stosunkowo domu.

Wyjście DAC do аудиотелеметрии VTX.Chciałbym mieć możliwość dodawania niektóre nagrane dźwięki dźwięki, aby słuchawki mogły dostarczyć przydatnych informacji dla FPV.

Podwójne wejście analogowe do kontroli napięcia i prądu.Wyjście DAC może być również używany jako wejścia analogowego.

CAN-bus, która jest bardzo przydatna do komunikacji z urządzeniami zewnętrznymi, takimi jak bezszczotkowy wał zawieszenie, w celu koordynacji śledzenia POI lub zarządzania kroku wału środkowego od nadajnika.Również wychodzą OWSKIEJ z obsługą CAN, które pozwolą znacznie poprawić jakość lotu.

Kompletny zestaw czujników, oczywiście, MS5611 baro i MPU-9250 połączone żyroskop/accel/mag.Naprawdę był w konflikcie przy przejściu z MPU-9150 na MPU-9250. Jednak możliwość korzystania z magistrali SPI, który jest znacznie lepiej jest przetwarzany po stronie procesora, zrobiła jej trwanie.

Opcjonalna jednostronny montaż - wszystkie niezbędne rzeczy do lotu znajdują się w górnej części planszy.W dolnej części znajduje się złącze CAN bus, RFM22b, antena, zewnętrzne, sterowniki led.Więc jeśli po prostu chcesz mieć bardziej wydajny kontroler lotu z większą pamięcią i procesorem w porównaniu z Sparky, to i tak będzie jednostronne.?

Porty

Górne złącza:

Główny port: USART1. Jest zdolny do telemetrii GPS, DSM, Debug, ComBridge, MAVLink, HOTT, FrSky Sensor, Lighttelemetry, PicoC

FlexiPort: USART3/I2C2. Wygląda na MainPort, ale jest również zdolny do zewnętrznego I2C.

Rcvr: USART6. Idealne połączenie dla odbiorników z możliwością wyboru mocy pomiędzy zewnętrznym zasilaniem lub 3,3 V. PPM, S. Bus, DSM, HOTT.

Analogowe: prądowe, napięciowe, wyjście RSSI lub DAC

Сервовыходы: 6 PWM-nagłówków,które mogą pracować z tradycyjnym PWM lub OneShot.

Dolne złącza:

Radio: U. Fl.tytuł modułu RFM22b.Zwykle moduł 433 Mhz.Użyj albo ферритовую antenę U FL 433 Mhz, albo spiralną antenę U FL 433 Mhz

Przełącznik zasilania: wybierz zasilanie kolektora Rcvr, припаяв albo most 3,3 v lub 5,0 W (który podaje zasilanie z zewnętrznego źródła zasilania, takiego jak BEC).

CAN: tytuł magistrali CAN.Służy do podłączania zewnętrznych urządzeń, takich jak SparkyBGC lub TauOSD+VTX.

I2C: dodatkowa magistrala I2C (I2C1).To jest ta sama szyna, do której podłączony jest MS5611.

Led: 4 буферизованных PWM wyjścia.Są one pomijane przez N-kanałowy FET, który może zasilać zewnętrzne diody led lub silniki szczotkowe (w przeliczeniu na 3A).

Korzystanie z буферизованных PWM-wyjść

Wyjścia te mogą obsługiwać większy prąd i mogą służyć do bezpośredniego sterowania zewnętrznymi diodami led (patrz Wideo tutaj ).Oni są mapowane w oprogramowaniu z PWM 7-10 i są dostępne na "led" w nagłówku na tylnym panelu, który jest 6-pin header JST-SH.Używają N-kanałowy FET, dlatego, gdy impuls PWM wysoki, FET jest włączony i ciągnie wyjście do ziemi.

Patrząc na deskę, jak pokazano powyżej, kołki znajdują się od lewej do prawej

Ziemia

Siła

ШИМ7

ШИМ8

PWM9

ШИМ10

Przewód zasilania jest podłączony do źródła zasilania na серводвигателях, więc można ten przewód zasilania do sterowania diodami led, jeśli są one odporne na 5 W i BEC może przetwarzać prąd.

Jeśli chcesz używać wyjść do bezpośredniego sterowania siłownikiem lub ESC, trzeba albo usunąć weekend FETS i przylutować przewody, aby je obejść (zdjęcia będą później), albo korzystać z zewnętrznej opłatą, która ponownie odwraca ich (projekt będzie na OSHPark).

Zdjęcia Połączeń:


  • numer modelu: HM-Sparky2.0
  • Skorzystaj z: Samochody i Zabawki Zdalnego Sterowania
  • RC Parts & Accs: Systemy radiowe
  • marka: ДТРК
  • Dla Typu pojazdu: Helikoptery
  • Materiał: Metalowe


Napisz opinię

Pokrewne produkty