50 arkuszy Life Conversation Collection Series Memo Pads Małe Świeże i proste Notatki Memo Notes Can Tear Message Planning Notebook


Tagi: ładny notatnik, note pad, planowanie na 2021 rok, bon notatnik, notatnik, uwaga lepkie, japonia laptopa, prosty notatnik planowania, mały notatnik, agenda.

zł7.40 zł7.63
  • W magazynie
  • c824


1. Kolor

Problem różnicy:wszystkie towary są pobierane w naturze,staraj się,aby kolor wyglądał blisko do prawdziwego, na niewielką różnicę w kolorze klient nie może być dopuszczony, proszę uważać! Aby nie popaść w niepotrzebne pieniądze na nigdy nie odzyskasz straconego czasu.

2. Problem typu:proszę,kupujący, aby kupić przed szczegółowym spojrzeniem na opis produktu, lub z naszych wstępnych wiadomość,pokonać kupić, proszę podać, co chcesz kolor produktu i rozmiar, w przeciwnym razie będziemy domyślnie zgodnie z nazwą opisu wysyłki.

3. Ekspresowa problem:Express-z miasta różni,szybkość dostawy oraz непоследовательна. Szczególnie często spotykają się burza i ustawowe święta,zapierające zjawisko opóźnienia. Ponadto, firmy kurierskie w każdym z punktów sprzedaży, jakość sprzedawcy również sprzeczne,połowa może wydawać się poszczególnych punktów handlowych złe nastawienie do sprzedawcy lub uszkodzenia przesyłki,niektórzy sprzedawcy nie mogą przewidzieć nieoczekiwane czynniki. W skrócie jest coś złego, proszę,skontaktuj się z nami, będziemy aktywnie z przez firmę kurierską rozmawiać, aby rozwiązać.

4. Towar zagubiony:zwykle pojawia się towar zgubiony przypadek,bo pakiet jest uszkodzony w wyniku,jeśli stwierdzono,że посылочная taśma zamiana uszkodzonych lub poszarpanej, złamania, są znaki rozpakowaniu, proszę nie udostępniać. Jeśli przesyłka bez sprawdzania w znaku, który figuruje w produkcie nieobecny,wadliwy lub transportu okazji dzwoniącym,trudno nam wziąć na siebie odpowiedzialność,mam nadzieję, że to rozumiesz. Jeśli jest to papier wartościowy lub podpisana w imieniu klienta,prosimy o wcześniejsze poinformowanie ich korektę wewnątrz opakowania towaru.

5. Problemy jakości:osobno coś przed wysyłką spróbujemy odkryć ponowne sprawdzenie i ścisłej kontroli,rozmiar i problem koloru nie ma co wysyłamy zaniedbania,jak potrzeba wymienic przewóz odbiorcami są,jeśli naprawdę uzyskany znalezionych problemów jakości, to proszę wewnątrz otrzymany wśród 48 godzin wczesnego kontaktu my zapewniamy istotnego dowód zdjęcia,niektórzy z was poprawnie zaadresowane,pocztowa płatność nosimy. Uwaga:bielizna i skarpetki nie są przyjmowane do użycia po wymiany i zwrotu! Proszę stosować się przed dokładnym sprawdzeniem! Z racji tego,że każdy klient ma różne wymagania, to nie da się zrobić ani jednego klienta oczy są idealne. Niektórzy nie wpłynęły na noszenie dla małych wad, mam nadzieję, że nie zbyt poważnie do tego.

6. W ocenie:dokładamy wszelkich starań do jakości ceny,do ludzi obsługi,stworzymy właśnie środowisko zakupy harmonii,modernizujemy krajowej środowisko zakupy i przyzwyczajenia,online, zalety zakupu multi,musimy co-treasure co iść do pracy dla obsługi,z sumieniem taktować każde zachowanie transakcji! Będziemy dążyć do 100% pobytu bardzo zadowoleni z naszej rozsądnej ocenie. Czy umowa,o której nie może być mowy,pierwsza,aby osiągnąć komunikacji,rozwiązywać nieporozumienia i sprzeczności, może być rozwiązany w drodze konsultacji, - to nasze zaniedbanie, odpowiedzialność, będziemy poważnie i odpowiedzialnie podchodzić. Zrozumienie i szacunek są odwzajemnione! Dla niektórych z złych intencjach i intryg kupujących, proszę, trzymaj się z dala od tej czystej ziemi! Kontakt:

QQ: 937920322(wprowadź klienta) telefon:18967498867(aby odbierać wiadomości SMS) czas online:9--1 w nocy


  • Funkcja: Dekoracja
  • Styl: Bloczki do notatek
  • Cechą: Wolny Arkusz
  • Pochodzenie: CN(Pochodzenie)
  • Klej Czy Nie: No
  • Magnetyzm: No


Napisz opinię

Pokrewne produkty