COHIBA Novel Metal Turbo Lighter with Cigar Cutter Butane Smoking Accessories 3 Jet Blue Torch Zapalniczki Gazowy Przenośny Gadżet


Tagi: кохиба, jet turbosprężarka, humidor cohiba, atramentowe palnik, elektryczny strażak rozrusznik, cygaro, chińskie zegarki smoka, zacisk do spoiwa mały, spawanie palnikiem, cygarowy latarka.

zł30.59 zł50.98
 • W magazynie
 • c631


COHIBA novel metal turbo lighter with cigar cutter butane smoking accessories 3 jet blue torch zapalniczki gazowy przenośny gadżet

Porady:

Brak paliwa w zapalniczce.trzeba zatankować stacji benzynowej przy pierwszym użyciu.

Zamówienie 2 szt. i więcej, aby uzyskać dodatkowy rabat.

Jeśli złożysz zamówienie w moim sklepie, a my wyślemy ci specjalny prezent w swoim opakowaniu.

Płatność:

►Akceptujemy Alipay, Western Union, TT.Wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane przez ESCROW, bezpieczny system płatności.

►Płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od zamówienia.

►Jeśli nie możesz spłacić konto od razu po zakończeniu aukcji, proszę, poczekaj kilka minut, a następnie spróbuj ponownie płatności, która powinna być zakończona w ciągu 3 dni.

Nadawca:

►Globalny transport. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO)

►Zamówienie zostanie zrealizowane w terminie od potwierdzenia płatności.

►Wysyłamy towar tylko na adres potwierdzonego zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy

►Serwis czasie transportu świadczona przez przewoźnika, za wyjątkiem weekendów i dni świątecznych.Czas dostawy może się różnić, szczególnie w święta.

►Jeśli nie otrzymasz towaru w ciągu 50 dni po dokonaniu płatności, prosimy o kontakt z nami.Staramy się śledzić towar i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej.Naszym celem jest sprawić, aby klienci byli zadowoleni!

►Z powodu stanu zapasów i różnicy czasu będziemy wybierać wysyłkę z naszego pierwszego dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.

Zwrot:

►Od daty otrzymania masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni, aby go przywrócić.Jeśli właścicielem przedmiotem więcej niż 7 dni, zostanie on uznany za używany, a my nie będziemy zwracać lub wymieniać go.Żadnych wyjątków!Przesyłki ponosi kupujący i sprzedawca na pół.

►Wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu i musisz podać nam numer śledzenia i konkretną przyczynę zwrotu

►Zwrócimy ci pełną kwotę po otrzymaniu oryginalnego opakowania, w tym wszystkie komponenty i akcesoria.I kupujący, i sprzedający anuluje transakcję Cbdsmoke.pl.Alternatywnie można wybrać wymianę.

►Jeśli produkt nie spełnia banera reklamy, ponosimy wszystkie koszty transportu.

Opinie:

►Utrzymujemy wysoki standard jakości i dążyć do osiągnięcia 100% satysfakcji klienta!Opinia jest bardzo ważna prosimy niezwłocznie skontaktować się z nami, zanim dawać nam neutralnej lub negatywnej informacji zwrotnej, więc możemy rozwiązać problem w sposób zadowalający.

►Jeśli nic nie wiemy o problemie, nie możemy go rozwiązać!

Zwrot i zwrot

1. Od daty otrzymania, masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni, aby go przywrócić.Jeśli właścicielem przedmiotem więcej niż 7 dni, zostanie on uznany za używany, a my nie będziemy zwracać lub wymieniać jakiś przedmiot do ciebie.Żadnych wyjątków!Przesyłki ponosi kupujący.

2. Wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki i konkretną przyczynę zwrotu.

3. Zwrócimy ci pełną zapłatę po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowania, która zawiera wszystkie elementy i akcesoria.


 • Wiatroszczelna: TAK
 • Specyfikacja: 79x31x23mm
 • numer modelu: Бутановая zapalniczka
 • Kolor: Czarny/Brązowy/Szary/Srebrny
 • Pochodzenie: CN(Pochodzenie)
 • Technika: LUSTRO
 • Typ 3: 3 Zapalniczek Jet Blue Torch
 • Materiał: Metalowe
 • Typ 1: Zapalniczka do cygar
 • marka: OL
 • Typ 4: Z Przenośnym Narzędziem poncz cygara
 • typ 2: Metalowa Zapalniczka


Napisz opinię

Pokrewne produkty